zavřít

produkce a distribuce
podcastů

Audio a celkově mluvené slovo se určitě v budoucnu stane obrovskou platformou, podobnou jako je dnes například online video. Neustále větší množství lidí - i v ČR - poslouchá hodiny podcastů denně a je jen na vás, abyste se tomuto trendu přizpůsobili. Rádi vám pomůžeme s jejich produkcí a distribucí.

Už jste někdy přemýšleli o tom, založit si vlastní podcast? Možná si říkáte, že je to pro vás úplně zbytečné, že podcasty stejně z vašeho oboru poslouchá jen malé množství lidí. Takto to ale vůbec nefunuguje. Je potvrzené, že tento typ dlouhého zvukového obsahu totiž působí na lidi úplně jinak, než třeba klasický facebookový příspěvek. Umožní vám - nebo vaší firmě - se zákaznízkem navázat mnohem hlubší vztah díky tomu, že jim nabízíte 30+ minut nerušeného obsahu, který je ještě navíc zajímá. Přesně právě kvůli tomuto zásahu popularita podcastů prudce stoupá a už nikdy nebude tak lehké s vaší show prorazit jako právě dnes.

DENNIS RODMAN

Produkce podcastu Dennise Rodmana. Show se jmenuje "On The Rebound".

Celý proces můžeme rozdělit na 2 části: jejich produkci a distribuci. My se postaráme o vše mezi tím. Pomůžeme vám s výběrem správného vybavení, nastavení hardwaru, s grafikou, prostě aby se vám dařilo nahrávat každou epizodu bez problémů. Jakmile něco nahrajete, tak můžete prostě od celé věci dát ruce pryč a my se o zbytek postaráme. Celý váš podcast sestříháme, vylepšíme audio, odstraníme všechny možné “ehm”, “hmm” a pod. a pomůžeme vám ho spustit na všechny možné platformy včetně iTunes, Spotify, Google a tak dále. Tím to ale nekončí; poté se pustíme do distribuce vašeho podcastu pomocí marketingového plánu, který vám vytvoříme přímo "na míru". Snažíme se zmnohonásobit dosah každého dílu tvorbou velké spousty dodatečného obsahu, který následně dostaneme před předem určenou cílovou skupinu na sociálních sítích. Pokud chcete váš podcast šířit organicky nebo placenými příspěvky, pokud tvoříte vyloženě byznysový obsah nebo třeba jen celý den mluvíte o své kočce - vymyslíme vám přesně takovou strategii, která vám a hlavně vašim posluchačům bude vyhovovat.

o toto vše se postaráme

VIDEO & PHOTO
PRODUKCE

PROJEKTY

MARKETING NA
SOCIÁNÍCH SÍTÍCH

// kam dál?