zavřít

David Kolář

David Kolář je úspěšný český business influencer. Požádal nás o efektivní propagaci jeho originálního obsahu, která mu pomůže získat nové publikum.

popis projektu

V dnešním světě je prezence vaší značky na internetu naprosto nezbytná. Ve výsledku je ale to nejdůležitější zajistit, aby to byla ta vaše značka, která vyčnívá z davu - aby byla rozpoznatelná a unikátní.

David už nějakou dobu vytvářel obsah delšího formátu, jako například webináře nebo vlogy. Jsou to věci, které bezpochyby zaujmou publikum, ale například na Instagram nebo Facebook, kde má propagace v tomto případě největší význam, se nehodí. Tento zajímavý obsah jsme ale nechtěli hodit úplně za hlavu, a proto jsme přišli s novou taktikou. Tyto videa jsme rozdělili do několika kratších úseků, které člověka okamžitě zaujmou a jsou ihned připravny ke sdílení na všech možných platformách. To, aby videa působila na konkrétních platformách přirozeně je pro nás nesmírně důležité. Ke každému příspěvku přídáváme titulky, stylovou grafiku a detaily, které ve výsledku nejlépe zapůsobí na koncového uživatele. Je to ten nejlepší způsob, jak posunout vaší osobní značku na úplně jinou úroveň.

souvisící obrázky